Manga Rock

3.8.2_world

3.8

12

Android cihazınızdaki en iyi manganın keyfini çıkar

1.5M

Bu uygulamayı oyla

Manga Rock; İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Portekizce dillerini de içeren altı farklı dilde binlerce manga serisini indirmenizi ve okumanızı sağlayan bir araçtır.

Manga Rock kullanıcıları yirmi farklı kaynaktan manga indirebilirler ve en iyisi de aynı anda birden fazla cildi indirebiliyor olmanız. Hatta diğer işleriniz için Android'i kullanırken indiriciyi küçültebilirsiniz.

Elbette, Manga Rock sadece manga indirmek için değil, aynı zamanda okumak içindir. Uygulama okuyucusundan, sırayı ya da okuma yönünü (yatay ya da dikey) değiştirme, parlaklığını ayarlama gibi seçenekleri de ayarlayabilirsiniz.

Manga Rock üzerindeki diğer seçenekler en beğendiğiniz koleksiyonları kaydetmenizi sağlar; böylece her yeni bölüm geldiğinde bir bildiri alırsınız. Bu da en sevdiğiniz seri ile ilgili sürekli güncel bilgilere sahip olmanız anlamına gelir.

Manga Rock, Android üzerinde bulabileceğiniz en iyi manga okuyucusudur. Üstelik, sadece çevrim için mangayı okumakla kalmazsınız, çevrim dışı okumak için de bölümleri indirebilirsiniz.
Gereksinimler

Android 4.0 veya üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X